Ons team...

Het team van Smeets en Weijmer notarissen bestaat uit twee notarissen, een aantal kandidaat-notarissen, fiscaal juristen en een team van juridische ondersteuning.

Bij Smeets en Weijmer notarissen werken enthousiaste medewerkers die zich met hun kennis en kunde inzetten voor de cliënt. Ons team heeft hart voor uw zaak

Wilt u een persoonlijk gesprek met één van medewerkers dan kunt u contact op nemen via ons telefoonnummer op 013-5308444 of per e-mail: notarissen@smeetsenweijmer.nl

We staan u graag te woord.

Notaris

mr. J.E.M. (Emile) Smeets
smeets@smeetsenweijmer.nl

Notaris

mr. Th.L.A. (Tom) Weijmer
weijmer@smeetsenweijmer.nl

Kandidaat-notaris

mr. P. (Peter) Perton
perton@smeetsenweijmer.nl

Kandidaat-notaris

mevr. mr. S. (Stevie) Post
spost@smeetsenweijmer.nl

Kandidaat-notaris

mevr. mr. P.A.A.F.M. (Pascale) Perton-Op de Laak
opdelaak@smeetsenweijmer.nl

Jurist

mr. R.J.M.M. (Rob) Adriaansen
adriaansen@smeetsenweijmer.nl

Juridisch medewerker vastgoed

Dhr. K.R.E.P. (Kevin) Schellekens
schellekens@smeetsenweijmer.nl

Juridisch medewerker Familierecht

Mevr. S. (Suhila) de Kok
kok@smeetsenweijmer.nl

 

Notarieel medewerker Vastgoed

Mevr. M. (Mira) van Elderen
elderen@smeetsenweijmer.nl

Notarieel medewerker Familierecht

Mevr. S.T.C.M. (Sandra) Koolen-van Lissum
koolen@smeetsenweijmer.nl

Notarieel medewerker

Mevr. M.J.M. (Marjo) Craane
craane@smeetsenweijmer.nl

Notarieel medewerker

Mevr. L.C.M. (Loes) Majoor

Notarieel medewerker

Mevr. W.M.B.C. (Wilma) Muskens-Ketelaars
muskens@smeetsenweijmer.nl

Boekhouding

Mevr. D.B.A.M. (Denise) Theeuwes
theeuwes@smeetsenweijmer.nl

Hoe kunnen wij u helpen?

Heeft u vragen op het gebied van familie gerelateerde zaken, neem dan geheel vrijblijvend telefonisch contact met ons op of maak gebruik van het online contactformulier. Wij staan u graag te woord!
  • Vragen? Bel vandaag nog!
    013 530 84 44

Vragen op het gebied van wonen?

Stel ze gerust en vrijblijvend via het onderstaande contactformulier.